Medewerkers

            

Jelle de Boer

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
 

             

 

 

Marijke Boot

Opbouwwerker Breukelen en Loenen
m.boot@welzijnsv.nl

  

              

Marjolein Borlee

Taalhuis, Buursportcoach & Opbouwwerk Stichtse Vecht
m.borlee@welzijnsv.nl

           

Erwin Hagen

Directeur-Bestuurder
e.hagen@welzijnsv.nl

 

             

Sarah Faber

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
s.faber@welzijnsv.nl

              

Wilhelmien Giessen

Projectleider Maatschappelijke begeleiding statushouders
w.giessen@welzijnsv.nl

           

Carolien van der Heijde

Adviseur Welzijn
c.vanderheijde@welzijnsv.nl

            

Marianne Jonker

Coördinator Steunpunt Mantelzorg
m.jonker@welzijnsv.nl

            

André Klerks

Financiële administratie
a.klerks@welzijnsv.nl

          

  

Annemarie Kuurman

- Coördinator Front-Office en Maaltijdservice
- Adviseur Welzijn / Project Welzijn op Recept
a.kuurman@welzijnsv.nl

 

 

       

Lotte Kwak

Medewerker Communicatie Vrijwilligerscentrale
           

Daphne de Vette

Adviseur Welzijn / Project Welzijn op Recept
d.devette@welzijnsv.nl

           

Mehdi Mandehkarian

Facilitair medewerker
info@welzijnsv.nl

           

Maaike Schalk-van der Lugt 

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
m.schalk@welzijnsv.nl

            

Lionne Schnitzeler

Coördinator Vrijwilligers
Facilitair Coördinator

l.schnitzeler@welzijnsv.nl

            

            

 

 

Janke Tukker

Beleidsmedewerker
j.tukker@welzijnsv.nl

           

Johanna Veenstra

Secretarieel en facilitair medewerker 
j.veenstra@welzijnsv.nl

            

Leonie de Vries

Opbouwwerker Maarssen-Dorp en Maarssenbroek 
l.devries@welzijnsv.nl

             

Josquin Wolfkamp

Projectmedewerker maatschappelijke begeleiding statushouders 
j.wolfkamp@welzijnsv.nl

Design & Bouw: Smyler Web