Medewerkers

             

 

 

Marijke Boot

Opbouwwerker Breukelen en Maarssenbroek 
m.boot@welzijnsv.nl

  

   
              

Marjolein Borlee

Coördinator Taalcoaches, Buursportcoach 2 & Opbouwwerk Stichtse Vecht
m.borlee@welzijnsv.nl

   
           

Erwin Hagen

Directeur-Bestuurder
e.hagen@welzijnsv.nl

 

   

               

Sarah Faber

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
s.faber@welzijnsv.nl

   
              

Wilhelmien Giessen

Projectleider Maatschappelijke begeleiding statushouders
w.giessen@welzijnsv.nl

   
           

Carolien van der Heijde

Adviseur Welzijn
c.vanderheijde@welzijnsv.nl

   
            

Marianne Jonker

Coördinator Steunpunt Mantelzorg
m.jonker@welzijnsv.nl

   
            

André Klerks

Financiële administratie
a.klerks@welzijnsv.nl

   
          

  

Annemarie Kuurman

- Coördinator Front-Office en Maaltijdservice
- Adviseur Welzijn / Projectmedewerker Welzijn op Recept
a.kuurman@welzijnsv.nl

 

 

   
           

Daphne de Vette

Adviseur Welzijn / Projectleider Welzijn op Recept
d.devette@welzijnsv.nl

   
           

Mehdi Mandehkarian

Facilitair medewerker
info@welzijnsv.nl

   
           

Maaike Schalk-van der Lugt 

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
m.schalk@welzijnsv.nl

   
            

Lionne Schnitzeler

Facilitair Coördinator
l.schnitzeler@welzijnsv.nl

   
            

Janke Tukker

Beleidsmedewerker
j.tukker@welzijnsv.nl

   
           

Johanna Veenstra

Secretarieel en facilitair medewerker 
j.veenstra@welzijnsv.nl

 

           

 

 

Laura Raimondo

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
l.raimondo@welzijnsv.nl

            

Bernadet Bohm

(vervanger ivm zwangerschapsverlof voor Leonie de Vries)

Opbouwwerker Maarssen-Dorp en Maarssenbroek
b.bohm@welzijnsv.nl  

             

 

Josquin Wolfkamp

Projectmedewerker maatschappelijke begeleiding statushouders 
j.wolfkamp@welzijnsv.nl

   

Design & Bouw: Smyler Web