Medewerkers

            

 

Sylvia Cox

Interim Directeur-Bestuurder
s.cox@welzijnsv.nl

 

   
              

Marijke Boot

Opbouwwerker Breukelen en Maarssenbroek
m.boot@welzijnsv.nl

   
           

Sarah Faber

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale

s.faber@welzijnsv.nl

 

   

            

  

Marjolein Borlee

Coördinator Taalcoaches, Buursportcoach 2 & Opbouwwerk Stichtse Vecht
m.borlee@welzijnsv.nl

   
              

Wilhelmien Giessen

Projectleider maatschappelijke begeleiding statushouders
w.giessen@welzijnsv.nl

   
           

Carolien van der Heijde

Adviseur Welzijn
c.vanderheijde@welzijnsv.nl

   
            

M. van der Hoop

Adviseur Welzijn
m.vanderhoop@welzijnsv.nl

   
           

Marianne Jonker

Coördinator Steunpunt Mantelzorg
m.jonker@welzijnsv.nl

   
            

André Klerks

 Financiële administratie
  a.klerks@welzijnsv.nl

   
           

 

 

Annemarie Kuurman

- Coördinator Front-Office
- Coördinator Maaltijdservice

a.kuurman@welzijnsv.nl

 

 

 

   
            

Rianda van der Linden

Consulent voorlichting, informatie & advies
r.vanderlinden@welzijnsv.nl

   
           

Mehdi Mandehkarian

Facilitair medewerker
info@welzijnsv.nl

   
           

Maaike Schalk-van der Lugt 

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
m.schalk@welzijnsv.nl

   
            

Lionne Schnitzeler

Facilitair Coördinator
l.schnitzeler@welzijnsv.nl

   
            

Janke Tukker

Beleidsmedewerker
j.tukker@welzijnsv.nl

   
           

Johanna Veenstra

Secretarieel en facilitair medewerker 
j.veenstra@welzijnsv.nl

 

           

 

 

vacant

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale

info@welzijnsv.nl

 

            

Leonie de Vries

Opbouwwerker Maarssen-Dorp en Maarssenbroek
l.devries@welzijnsv.nl   

 

 

             

 

Josquin Wolfkamp

Projectmedewerker maatschappelijke begeleiding statushouders 
j.wolfkamp@welzijnsv.nl

   

Design & Bouw: Two Visions